מכללת שיא מדיקה

מכללת שיא מדיקה הוקמה בשנת 2010 והציעה מסלולי לימודי תעודה בצפון וקורסים מקצועיים ומגוונים בתחומי הרפואה המשלימה.
לאורך השנים ולאור הצלחת המכללה, מסלולי הלימוד התרחבו וכיום תוכלו ללמוד אצלנו בשיא מדיקה גם לימודי מקצוע איכותיים ונדרשים וכן במסלולי הכשרה למדריכי ספורט בסוגי פעילויות שונות.
המכללה שמה לה למטרה להנגיש את ההשכלה לתושבי הצפון בכלל והגליל המערבי בפרט, לאפשר לימודים מקצועיים ברמה גבוהה ומבלי לנסוע למרכז.

picture_1200_1200_3
picture_1200_1200_2
picture_1200_1200_1
picture_1200_1200_4

נותנים מענה
לאוכלוסיה שלנו

מתוך זיהוי של צורך בפתרונות השכלה ולימודי מקצוע נגישים וזמינים לתושבי הגליל המערבי והצפון, קמה מכללת שיא מדיקה. האוכלוסייה הגדולה, המגוונת והצומחת של האזור דרשה פתרונות השכלה איכותיים אך קרובים ונוחים, וזהו עיקרון מנחה של המכללה מאז ועד היום.

כמו כן, מכללת שיא מדיקה נותנת מענה לדרישה ולצורך בלימודי מקצוע חוץ אקדמיים וכאלו אשר מעניקים גם השכלה רלוונטית ומקצועית וגם תעודות מוכרות המאפשרות לבוגרינו לעסוק בתחומי לימודיהם, כשכירים ועצמאים.

יחס אישי ופתרונות
לימודים עשירים

מכללת שיא מדיקה ממוקמת בסמוך לכפר ג'וליס אשר בלב הגליל המערבי, באזור נוח ונגיש ובצמוד לאזורי בילוי, הסעדה וקניות גדולים ופופולאריים. המכללה מציעה מסלולי לימוד מעשיים ועשירים ואשר מתאימים לכל סוגי האוכלוסייה המגוונת של האזור, כדוגמא מעשית וחיה לדו קיום ולאפשרויות הטמונות בפלורליזם התרבותי והאנושי הקיים מזה שנים באזור.

צוות המכללה כולו מקדם בפועל יחס אישי לכל סטודנט וסטודנטית, בהתאמה אישית מלאה ולכל אורך מסלול הלימודים, יחד עם שירותי ייעוץ מתמשכים, כלי סיוע לימודיים ואף סיוע בהשמה וקשר עם מעסיקים פוטנציאליים לאחר סיום הלימודים.

מסלולי לימוד מקצועיים, איכותיים ורלוונטיים
בשביל העתיד שלך!

במכללת שיא מדיקה גם מנגישים את ההשכלה ואת תחום ההכשרות המקצועיות לתושבי הצפון, גם מציעים סביבת לימודים איכותית ונעימה במיוחד אך גם מקפידים להפעיל מסלולי לימוד אמיתיים, איכותיים ורלוונטיים לדרישות השוק.

  • מגוון רחב של מסלולי הכשרה והסמכה בתחומי רפואה משלימה שונים ומבוקשים.
  • לימודי מקצוע רשמיים: ניהול חשבונות, ניהול משרד, מערכות מחשב משרדיות, מזכירות רפואית ועוד.
  • הכשרות ספורט: מדריכי כדורגל, מדריכי כדורסל, מדריכי חדר כושר, מדריכי שחייה.

בשיא מדיקה מסלולי לימודי בוקר וכמו כן מסלולים המתאימים לאנשים עובדים ולהורים לילדים, כדי שכל אחד ואחת מכם יוכלו ללמוד ולרכוש מקצוע – כי אנחנו מאמינים במה שאנחנו עושים ושואפים לקדם את העתיד של כל אחד ואחת מבוגרינו.

מחפשים מסלול לימודים ורוצים שיהיה קרוב לבית? רוצים מקצוע לחיים ועתיד טוב יותר?
מתלבטים על מסלול הכשרה מקצועית? פנו היום למכללת שיא מדיקה והצטרפו להמוני בוגרים מרוצים שעובדים בתחום הלימודים שלהם ובונים לעצמם עתיד!

חייגו עכשיו: 072-3922256